Rekolekcje Wielkopostne

W dniach od 31.03-02.04.2019 r. w naszej parafii dobyły się wielkopostne rekolekcje. Poprowadził je Ojciec Hieronim Leśniewski z Zakonu Ojców Paulinów. Ojciec rekolekcjonista dzielił się Słowem Bożym, uwrażliwiał nas na naszą odpowiedzialność w procesie nawrócenia, na naszą gotowość podjęcia tego wezwania, które nie jest łatwe, ale może dokonać się z naszym zaangażowaniem. Dzieci mogły obrazowo przekonać się jakie kajdanki zakłada nam grzech, jak trudno z nim walczyć, czasem nasze siły są niewystarczalne i trzeba szukać pomocy samego Boga. Wielką radością tych przeżyć był dzień „Pokuty”, kiedy bardzo wielu parafian skorzystało ze spowiedzi przygotowując się do radosnego przeżywania uroczystości Wielkanocnych.

Krótka galeria zdjęć z uroczystości jest dostępna tutaj.