Rekolekcje wielkopostne 2022 r.

W naszym duchowym przygotowaniu do godnego przeżycia Uroczystości Paschalnych nieodłącznym elementem są rekolekcje parafialne. W tym roku odbyły się w naszej wspólnocie parafialnej w dniach o 27 – 29 marca, bez żadnych ograniczeń sanitarnych. Rekolekcje poprowadził Ks. Przemysław Pankowski. Dzieląc się z mami Słowem Bożym, zaprosił nas by Pismo Święte uczynić zwierciadłem, w którym będziemy mogli zobaczyć prawdziwe nasze oblicze. Porównanie go z Jezusem Chrystusem pomoże nam nanieść właściwe poprawki, a temu służy cały post, a szczególnie przeżywane rekolekcje. Szybkimi krokami zbliżamy się do najważniejszych przeżyć związanych z Wielkim Tygodniem. Niedziela Palmowa pokazała, że znaczna część parafian skorzystała z okazji i odnowiła wspólnotę z Jezusem Chrystusem przez Sakrament Pojednania.