Ogłoszenia Parafialne –  21.04.2024

1.     Dziś w Kościele katolickim obchodzimy niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o dobre i święte powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

2.     Polecajmy w naszych modlitwach prośbę o nowe powołania również z naszej parafii, chciejmy modlitwą objąć kapłanów posługujących w naszych parafiach i tych którzy udzielali nam sakramentów świętych.

3.     W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek uroczystość św. Wojciecha głównego patrona Polski; w środę św. Jerzego; w czwartek św. Marka  Ewangelistę, jest to również dzień modlitw o urodzaje.

4.     Koło dzwonnicy jest prezentowany element – przęsło, który może     stanowić ogrodzenie naszego cmentarza.

5. Do nabycia jest nowy numer tygodnika „Idziemy”

6. Katecheza zgodnie z planem.

7. Zapowiedzi: