Uroczystość odpustowa ku czci Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

W dniu 15 sierpnia 2021 r. Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej znów wypełniły rzesze wiernych parafian i pielgrzymów, aby u stóp Matki Najświętszej oddać chwalę Bogu za tak cudowną orędowniczkę, za to miejsce bijące miłością Maryi. Sumę odpustową odprawił Ojciec Ryszard Andrzejewski ze zgromadzenia księży Michalitów. On również podzielił się słowem Bożym, w którym podkreślił, jak wielki mamy skarb w niebie. Maryja jest całą naszą nadzieją, Ona nigdy nie zawodzi. Jej obecność w naszych sercach i rodzinach potrzebna jest by nie stracić godności dziecka bożego, by wszystko uporządkować tak jak chciałby Bóg. Wszystko jest w naszych rękach, czy jesteśmy gotowi skorzystać z tego Daru?

Galeria zdjęć z uroczystości jest dostępna tutaj.